Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Naujienos

Sveikinu visus, pradėjus naujuosius 2020-2021 mokslo metus. Linkiu susitelkimo, dirbti bendradarbiaujant su meile ir pagarba, ir mūsų profesijai, ir mums patiems. Dėkoju visiems už Rugsėjo 1-osios šventės organizavimą ir bendrą darbą. /Mokyklos direktorė Asta Zavadskienė/

Rugsėjo 1-osios šventė šiemet išskirtinė. Jaudulio neslėpė nei mokytojai, nei tėvai-mokslo metai prasideda neįprastomis sąlygomis. Dėl pasaulinės pandemijos mokyklos įpareigotos imtis įvairių atsargumo priemonių, todėl Mokslo ir žinių dieną mokyklos bendruomenė minėjo dviem srautais. Į šventę pradinukai ir vyresnieji rinkosi skirtingu laiku.

Sveikindama bendruomenę su 2020-2021 mokslo metų pradžia, mokyklos direktorė Asta Zavadskienė pirmiausia visiems padėkojo už sudėtingą, bet sėkmingą praėjusių mokslo metų pabaigą, linkėjo kantrybės, lankstumo ir optimizmo, kartu su mokiniais į pirmąją pamoką pakvietė simboliniu mokykliniu skambučiu. Sėkmingų naujų mokslo metų linkėjo Seimo nario Juozo Rimkaus padėjėja, rajono tarybos narė Janina Skeberdienė ir dovanojo valstybinę vėliavą, o Mokyklos tarybos pirmininkė Edita Tamašauskienė išreiškė viltį, kad ateinantys mokslo metai bus įdomūs, kupini malonių iššūkių ir atradimų. Mokinių prezidentės Ainos Ralytės kalboje nuskambėjo noras, kad nesikartotų pavasario scenarijus ir nereiktų mokytis nuotoliniu būdu.

Nerimą dėl naujų mokslo metų keitė džiugesys- vis dėlto smagu susirinkti į mokyklą, susitikti su draugais ir mokytojais. /Mokytoja D.Ramanauskienė/
2020 – 2021 mokslo metai


Birželio 19 d. į šventinę asamblėją rinkosi 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai. Prie aukuro kiemelyje susibūrusius mokinius su mokslo metų pabaiga sveikino mokyklos direktorė Asta Zavadskienė, kartu su pavaduotoju Vidimantu Parnarausku pažangiausiems mokyklos mokiniams įteikė Garbės ir Padėkos raštus už gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį ir aktyvią veiklą. Direktorės įsakymu į mokyklos Garbės knygą už labai gerus mokymosi rezultatus, pavyzdingą elgesį,puikų lankomumą, dalyvavimą ne tik mokyklos, rajono, bet ir tarptautiniuose konkursuose įrašyti 8a klasės mokiniai Airida Liškauskaitė ir Aldas Kasparas.

Pavaduotoja Ieva Siliūnė padėkojo Gustei Bredelytei už atsakingą požiūrį į mokyklos mokinių prezidentės pareigas. Sveikinimais pasitikome naująją mokyklos mokinių prezidentę Ainą Ralytę ir linkėjome gražių iniciatyvų.

Aštuntokai, baigę pagrindinės mokyklos pirmąją pakopą, padovanojo rožių krūmus, kurie savo žiedais puoš mokyklos aplinką, o mokytojams prisiminimui - knygų skirtukus. Su mokytojais, k draugais ir klasės auklėtoja I.Janušauskiene atsisveikino ir dešimtokai. Tą dieną jiems įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Išsiskirstėme linkėdami saugios, sveikos, aktyvios vasaros. Iki pasimatymo rudenį. /Mokytoja D.Ramanauskienė/.5-10 klasių projektinių darbų pristatymas:

 • 5a klasės projektinis darbas...
 • 5b klasės projektinis darbas...
 • 6a klasės projektinis darbas...
 • 7a klasės projektinis darbas...
 • 7b klasės projektinis darbas...
 • 8a klasės projektinis darbas...
 • 8b klasės projektinis darbas...
 • 9a klasės projektinis darbas...
 • 10a klasės projektinis darbas...
  2020 m. birželio 5 d. vyko Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos mokinių prezidento rinkimai.

  Savo kandidatūros iškėlę trys merginos: Urtė Linkevičiūtė (7a kl.), Vėjūnė Vasiliauskaitė (7a kl.) ir Aina Ralytė (7b kl.). Tad informuojame ir sveikiname 60 proc. balsų surinkusią Ainą Ralytę, kuri Mokyklos mokinių prezidentės pareigas pradės eiti iškart po inauguracijos 2020 m. birželio 19 d. Taip pat sveikiname Urtę ir Vėjūnę, kurios puikiai pasirodė ir linkime, kad Urtės, Vėjūnės ir Ainos tarpusavio bendradarbiavimas garsintų mokyklos vardą ne tik Kelmės rajone, o mokiniai turėtų puikias atstoves, sprendžiant mokyklos mokinių klausimus. Ačiū kandidatėms ir rinkėjams.

  Aina, linkime Tau užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.
 • Dėl būsimų pirmokų klasių preliminarių sąrašų ...

  Informacija 2020-2021 m. m. būsimų pirmokų tėvams. ... ...

  Tėvų linija...


  Sveikiname mūsų mokyklos antrokus ir jų mokytoją Mikaliną Puidokienę. Jie pradinių klasių kategorijos laimėtojai konkurse „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“ Konkurso tikslas – supažindinti vaikus su žemės ūkio gamybos svarba, skatinti vaikus valgyti daugiau vaisių, daržovių bei pieno produktų, rūpintis sveika mityba, nešvaistyti maisto ir būti atsakingais vartotojais. Nugalėtojų laukia prizas- ekskursija į ekologinį ūkį ar įmonę./Mokytoja D.Ramanauskienė/

  Patarimai tėvams...

  Svarbi informacija tėvams.

  Policija primena! Tėveliai, esate atsakingi už vaikų elgesį karantino metu‼️

  Pastaruoju metu, gauname nemažai pranešimų iš gyventojų apie tai, kad vaikai ir jaunimas Kelmės rajone nesilaiko nurodymų, privalomų karantino metu, būriuojasi žaidimų aikštelėse, kiemuose, kitose viešose vietose, todėl dar kartą primename tėvams ir globėjams:

  1)asmenys įpareigojami karantino metu parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose Kelmės rajono savivaldybėje lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius ir globėjus, rūpintojus, laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų;

  2) prekybos ir paslaugų vietose, kuriose veikla nedraudžiama, lankytis po vieną šeimos narį (tai turėtų būti suaugę šeimos nariai);

  3) užtikrinti, kad vaikų žaidimo aikštelėse vienu metu žaistų tik vienos šeimos vaikai.

  Atkreipiame dėmesį, kad vaikai yra labai socialūs, linkę bendrauti, todėl išleisti į lauką pabūti vieni, dažniausiai greitai susiranda žaidimų ar pasivaikščiojimų draugą ar net kelis jų.

  Todėl labai prašome tėvus ir globėjus šiuo sudėtingu laikotarpiu, pagal galimybes pasirūpinti, kad vaikai leistų laiką namuose, pasivaikščiojimai lauke galimi tik kartu su suaugusiu šeimos nariu. Paaiškinkite vaikui, kad nuo mūsų visų elgesio priklauso šio karantino trukmė. Atsakomybė už tėvų (globėjų) valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams numatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 73 straipsnyje.

  Tikime, kad atsakingas mūsų visų požiūris ir elgesys padės apsaugoti bendruomenę nuo dar didesnės nelaimės ir sutrumpins mums visiems nelengvą laikotarpį - karantiną.

  Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Kasmet ją minėdavome mokinių koncertu, grožėdavomės mokinių darbais. Jaukiam vakarui rinkdavomės į mokyklą. Šiemet kitaip.

  Šis sunkus periodas privertė susimąstyti ir leido suprasti, koks šeimos vaidmuo visų mūsų gyvenime. Šeimoje žmogus įgyja visa tai, kas svarbiausia ir brangiausia. Išmoksta rūpintis artimaisiais, suauga kaip brandi atsakinga asmenybė. Šeima – saugumo ir laimės vieta. Vieta, kur visada esi laukiamas. Sveikindami visą „Aukuro“ bendruomenę Šeimos dienos proga kviečiame pažiūrėti kūrybinės grupės sukurtą filmuką mokyklos facebook puslapyje. /Mokytoja D.Ramanauskienė/.


  Kelmės „Aukuro “ pagrindinėje mokykloje jau tradicine tampa akcija „Sutikime pavasarį su tulpių žydėjimu“. Šeštus metus prie mokyklos sodinome tulpes – tai lyg mokyklos vizitinė kortelė. Džiugu, kad visa mokyklos bendruomenė noriai dalyvauja ir remia šią gražią mokyklos direktorės Astos Zavadskienės iniciatyvą. Mokiniai, mokytojai, personalo darbuotojai kasmet vis aktyviau dalyvauja akcijoje – pasodinta daugiau nei 3500 tulpių svogūnėlių. Dėkojame visiems už geranoriškumą puošiant mokyklos aplinką ir kviečiame pasigrožėti spalvingais ir kvapniais tulpių žiedais. /Biologijos mokytoja D.Butkuvienė/