Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Naujienos

ADVENTO AKCIJA „SUŠILDYK ARTIMĄ GERUMU“

Visą Advento laikotarpį vyko akcija „Sušildyk artimą gerumu“. Ji buvo skirta mūsų mokyklos sunkiai sergančių vaikų gydymui paremti. Malonu, kad šiemet pastebėti šalia esantys draugai, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Mokytojai, mokiniai aukojo pinigus į taupykles, esančias dorinio ugdymo, lietuvių, informacinių technologijų kabinetuose. Baigiamąją akcijos dieną prie aktų salės dar rinkosi įvairių klasių mokiniai. Savo sutaupytus pinigėlius į taupykles noriai metė ir mažieji priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai.

Akcijos metu buvo surinkta 550 litų. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, aktyviai įsijungusiai į akciją. Nuoširdus ačiū už jūsų gerumą.

Šiltų, jaukių Jums visiems Šv. Kalėdų!


Gyventi be tikslo, be svajonių – negalime. Mūsų mokyklos pradinukai ir jų mokytojos, vykdydami projektą „Gera daryti gera“, siekia palikti gražių ir gerų darbų visiems – ne tik sau.

Gruodžio 16 d., pradinių klasių mokiniai lydimi socialinės pedagogės D.Kančiauskienės ir mokytojos J.Laurutienės, vyko į Liolių senelių namus, pasveikinti ten gyvenančius senelius artėjančių švenčių proga. Mokinukai jiems parodė meninę programėlę, įteikė pačių pagamintas dovanėles- atvirutes.

„Ledo rūmuose nuo seno...“

2a ir 4b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų metodininkių S. Grišiuvienės ir S. Rimkuvienės bei logopedės D. Venckutės, lapkričio – gruodžio mėnesiais vykdė projektą „Ledo rūmuose nuo seno...“. Projekto tikslas – padėti atsiskleisti vaiko individualybei, sugebėjimams, ugdyti gėrio ir grožio suvokimą, skatinti kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti. Užsiėmimų metu mokiniai, kartu su logopede D. Venckute, lankėsi mokyklos bibliotekoje, įvairiose knygose, internetiniuose puslapiuose ieškojo eilėraščių, posakių, pasakojimų apie šv. Kalėdas, Kalėdų senelį. Patys kūrė linkėjimus, sveikinimus ir paruošė stendus. Klasėse kartu su mokytojomis S. Grišiuviene ir S. Rimkuviene vyko diskusija „Kaip nepanaudojant daug lėšų galėčiau pasipuošti?“. Į pagalbą pasikvietėme ir tėvelius, kurie padėjo vaikams paruošti šventinius galvos apdangalus, kuriuos pademonstravome gruodžio 14 d. šventinio koncerto metu svečiams iš Olandijos, pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams.
Mieli svetainės lankytojai, mūsų mokyklos penktokai dalyvauja konkurse Eko‘Kalėdos. Konkurso darbeliai turi būti padaryti iš nebetinkamų naudoti medžiagų. Kviečiame Jus aktyviai balsuoti internete. Spauskite nuorodą

Balsai už darbelius renkami iki pat Trijų Karalių – sausio 6 d. Kviečiame jus saugoti gamtą net ir švenčiant. O gal – ypač – švenčiant? Maži dalykai turi didelę reikšmę!

Žalių ir šviesių Jums Kalėdų!
(Spauskite ant paveikslėlių.)


Gruodžio 1d. mokykloje vyko nuostabi Advento pradžios šventė.

Šios šventės akimirkos:


Lapkričio 26 dieną vyko respublikinė liaudiškų šokių vakaronė su vienos nakties stovykla.

Jau trečius metus iš eilės rengiama vakaronė pritraukė daugiau nei 200 dalyvių iš Kelmės, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, tarp kurių buvo ir keletas svečių iš užsienio. Beveik 4 valandas trukę šokiai išjudino visus, abejingų neliko nei vieno. Prie pašėlusių šokių prisijungė netgi Kelmės policijos pareigūnai, atėję patikrinti tvarkos. Tai vienintelė proga metuose, kai mūsų miestelio jaunimas penktadienio vakarą gali praleisti ne staipydamiesi pagal šių laikų pop muziką, o šokdami lietuvių liaudies šokius bei šėldami iš visos širdies. Be abejo, šokių laikas prabėgo nepastebimai. Netrukus teko atsisveikinti su Kelmės kultūros centro muzikantais „Taduja“. Atsigėrę arbatos, šiek tiek pailsėję mes vėliau žaidėme įvairius žaidimus, dainavome ir vėl šokome. O kam nesinorėjo miegoti, paryčiais žiūrėjo filmus. Norime padėkoti mylimiems mokytojams Ingridai Maleckienei ir Vaidotui Špokauskui už puikią vakaronę bei didžiules pastangas ją rengiant.

11a klasės mokinė Roberta Danilaitė

Lapkričio 25 dieną mokykloje vyko renginys „Su Meile – į Viltį, skirtas artėjančios Tarptautinės žmonių su negalia dienos paminėjimui ir Motinos Teresės 100-osioms metinėms. Plačiau...

Akimirkos iš renginio: