Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Naujienos

Gruodžio 20 d. PUG ir pradinių klasių netradicinio ugdymo diena. „Kalėdų belaukiant...“

11a klasės mokinė Greta Steponaitytė ir jos anglų kalbos mokytoja Laima Miestauskienė buvo pagerbtos Kelmės rajono savivaldybės Mero Kosto Arvasevičiaus atminimo dovanėlėmis. Greta garsino mokyklą ir rajoną laimėjusi I-ąją vietą respublikiniame anglų kalbos rašinio konkurse.
Gruodžio 17-ą dieną mokykloje vyko tradicinės šventinės mokinių asamblėjos PUG, 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams.

Dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Masiulis. Asamblėjos pradėtos kalėdinėmis dainomis ir smagiais šokiais, kuriuos atliko 8-ų klasių mergaičių vokalinis ir Priešmokyklinio ugdymo grupės mokinių ansambliai vadovaujami mokytojos Laimos Daunienės bei neformaliojo ugdymo būrelio šokėjos vadovaujamos mokytojos Dijanos Bakšienės. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Asta Zavadskienė. 11a klasės mokinė Agnė Savickaitė padėkojo mokyklos mokinių prezidentei 12a klasės mokinei Viktorijai Penikaitei už šaunų darbą vadovaujant mokinių savivaldai. Naujai išrinktas mokinių prezidentas 8b klasės mokinys Andrius Lideikis perskaitė priesaiką, ją pasirašė, o mokyklos direktorė šią priesaiką patvirtino mokyklos antspaudu. Paskelbtas 2010 m. Geriausių mokyklos sportininkų 5-tukas. Jais išrinkti: Gilbertas Kerpė (10a klasė), Balkaitytė Alma (12c klasė) Jakaitytė Karolina (11b klasė) Jasulaitis Edgaras (12b klasė), Šiušytė Evelina (10a klasė). Gausus mokinių būrys apdovanotas mokyklos Padėkos raštais už nuopelnus dalyvaujant konkursuose, olimpiadose, sportinėse varžybose. Su artėjančiomis šventėmis pasveikino LR Seimo narys Kęstutis Masiulis. Šventinės asamblėjos užbaigtos sugiedojus mokyklos himną.

Akimirkos iš renginio:

ADVENTO AKCIJA „SUŠILDYK ARTIMĄ GERUMU“

Visą Advento laikotarpį vyko akcija „Sušildyk artimą gerumu“. Ji buvo skirta mūsų mokyklos sunkiai sergančių vaikų gydymui paremti. Malonu, kad šiemet pastebėti šalia esantys draugai, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Mokytojai, mokiniai aukojo pinigus į taupykles, esančias dorinio ugdymo, lietuvių, informacinių technologijų kabinetuose. Baigiamąją akcijos dieną prie aktų salės dar rinkosi įvairių klasių mokiniai. Savo sutaupytus pinigėlius į taupykles noriai metė ir mažieji priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai.

Akcijos metu buvo surinkta 550 litų. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei, aktyviai įsijungusiai į akciją. Nuoširdus ačiū už jūsų gerumą.

Šiltų, jaukių Jums visiems Šv. Kalėdų!


Gyventi be tikslo, be svajonių – negalime. Mūsų mokyklos pradinukai ir jų mokytojos, vykdydami projektą „Gera daryti gera“, siekia palikti gražių ir gerų darbų visiems – ne tik sau.

Gruodžio 16 d., pradinių klasių mokiniai lydimi socialinės pedagogės D.Kančiauskienės ir mokytojos J.Laurutienės, vyko į Liolių senelių namus, pasveikinti ten gyvenančius senelius artėjančių švenčių proga. Mokinukai jiems parodė meninę programėlę, įteikė pačių pagamintas dovanėles- atvirutes.

„Ledo rūmuose nuo seno...“

2a ir 4b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų metodininkių S. Grišiuvienės ir S. Rimkuvienės bei logopedės D. Venckutės, lapkričio – gruodžio mėnesiais vykdė projektą „Ledo rūmuose nuo seno...“. Projekto tikslas – padėti atsiskleisti vaiko individualybei, sugebėjimams, ugdyti gėrio ir grožio suvokimą, skatinti kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti. Užsiėmimų metu mokiniai, kartu su logopede D. Venckute, lankėsi mokyklos bibliotekoje, įvairiose knygose, internetiniuose puslapiuose ieškojo eilėraščių, posakių, pasakojimų apie šv. Kalėdas, Kalėdų senelį. Patys kūrė linkėjimus, sveikinimus ir paruošė stendus. Klasėse kartu su mokytojomis S. Grišiuviene ir S. Rimkuviene vyko diskusija „Kaip nepanaudojant daug lėšų galėčiau pasipuošti?“. Į pagalbą pasikvietėme ir tėvelius, kurie padėjo vaikams paruošti šventinius galvos apdangalus, kuriuos pademonstravome gruodžio 14 d. šventinio koncerto metu svečiams iš Olandijos, pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams.
Mieli svetainės lankytojai, mūsų mokyklos penktokai dalyvauja konkurse Eko‘Kalėdos. Konkurso darbeliai turi būti padaryti iš nebetinkamų naudoti medžiagų. Kviečiame Jus aktyviai balsuoti internete. Spauskite nuorodą

Balsai už darbelius renkami iki pat Trijų Karalių – sausio 6 d. Kviečiame jus saugoti gamtą net ir švenčiant. O gal – ypač – švenčiant? Maži dalykai turi didelę reikšmę!

Žalių ir šviesių Jums Kalėdų!
(Spauskite ant paveikslėlių.)