Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Neformalusis švietimas

Neformalusis švietimas

2018–2019 m.m.

Neformalusis vaikų švietimas įgyvendinamas pagal neformaliojo vaikų švietimo koncepciją, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2005 m. gruodžio 30d. įsakymu Nr. ĮSAK-2695. Neformaliojo švietimo programas mokiniai renkasi laisvai. Neformalusis švietimas organizuojamas pagal mokyklos direktoriaus patvirtintą neformliojo švietimo tvarkaraštį. Neformliojo švietimo užsiėmimų metu mokiniai turi galimybę ugdytis įvairias kompetencijas ir pasiekti tam tikrų rezultatų dalyvaudami miesto, respublikos bei tarptautiniuose konkursuose, projektuose, renginiuose, varžybose.

Neformaliojo švietimo valandos skiriamos moksleivių meninių, kalbinių, sportinių, techninių ir kitų gebėjimų ugdymui bei raiškai.

Valandų skaičius: 1-4 kl. - 17 val., 5-10 kl. – 14 val.,

Mokytojas Pavadinimas
Violeta Truncienė Vokiečių kalba su kiškiu Hans (1 klasė)
Violeta Truncienė Vokiečių kalbos abėcėlė (2 klasė)
Violeta Truncienė Vokiečių kalbos pagrindai (3 klasė)
Violeta Truncienė Mokomės kalbėti vokiškai (4 klasė)
Ingrida Makauskienė Mažieji amatininkai (1-4 klasės)
Kęstutis Leškys Medžio darbai (1-4 klasės)
Milda Jucevičienė Dailės studija „Menučiai“ (1-4 klasės)
Laima Daunienė Jaunučių chorelis (1-4 klasės)
Salomėja Grišiuvienė Skaičiuok, mąstyk, spėk, judėk. (2 klasės)
Jovita Žakarienėė Šokio studija „Bambliai“ (1–2 klasės)
Jovita Žakarienėė Šokių studija „Šok/šok“ (3–4 klasės)
Viktoras Milkintas Sportiniai žaidimai (1-4 klasės)
Jūratė Laurutienė Žaisk, ritmuok, improvizuok (3-4 klasės)
Aušra Vaitkevičienė Tradicinės lietuvių šventės ir žygiai (5-10 klasės)
Jovita Žakarienėė Šok/Šok (5–9 klasės)
Ingrida Makauskienė Grožį kuriame patys (5-9 klasės)
Milda Jucevičienė Dailės studija „Paletė“(5-9 klasės)
laima Daunienė mergaičių vokalinis ansamblis(5-9 kl.)
Virgilijus Valiuška Estafetės ir judrieji žaidimai (5-6 klasės)
Sigutė Stonienė Matematikos darbų valandėlė (5-9 klasės)
Romas Slunksnys Populiariosios ir roko muzikos akademija.

Mokykloje veikiantys sporto klubai

2018–2019 m.m.
Klubas Veikla Amžius Treneris
„Vikingas“ Tailando boksas nuo 8 metų Ovidijus Brazas
„Gintaras“ Badmintonas nuo 8 metų (NVŠ) Vidimantas Parnarauskas

Sporto mokyklos užsiėmimai

Užsiėmimas Vadovas
Žolės riedulys (merg. nuo 7 metų) Reda Zubavičienė
Laisvosios imtynės (nuo 8 metų) Nerijus Peleckis

Kita

Užsiėmimas Vadovas
Stalo tenisas (nuo 8 m.) Virgilijus Valiuška