Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Bendruomenė

Mokyklos kontaktai:

Adresas: J. Janonio g. 9, Kelmė, LT-86132. Įmonės kodas 190092348.

Tel./faks. +370 427 60 056.

El. paštas aukuromokykla@gmail.com

www.kelmesaukuras.lt

Mokyklos darbo laikas:

Diena Darbo laikas
Pirmadienis 7.30–16.30 val.
Antradienis 7.30–16.30 val.
Trečiadienis 7.30–16.30 val.
Ketvirtadienis 7.30–16.30 val.
Penktadienis 7.30–15.15 val.

Šeštadieniais ir sekmadieniais mokykla nedirba.

Valdymo schema:

Administracija

DirektorėAsta Zavadskienė (II vad. kategorija)

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vidimantas Parnarauskas (II vad. kategorija)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Siliūnė

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams – Laura Žukauskienė

Mokytojai:

Mokykloje dirba 32 mokytojai, iš jų:
metodininkų – 20
vyresn. mokytojų – 8
mokytojų – 4

Mokytojų darbo laikas

Specialieji pedagogai:

Socialinė pedagogė (met.) – Dalia Kančiauskienė, el. paštas: d.kanciauskiene@kelmesaukuras.lt
Specialioji pedagogė (met.) – Liuda Bartkuvienė, el. paštas: l.bartkuviene@kelmesaukuras.lt
Logopedė (met.) – Danutė Venckutė, el. paštas: d.venckute@kelmesaukuras.lt
Mokytojo padėjėja – Ingrida Visockienė, el. paštas: i.visockiene@kelmesaukuras.lt
Mokytojo padėjėja – Daina Paulauskienė, el. paštas: d.paulauskiene@kelmesaukuras.lt
Mokytojo padėjėja – Miglė Grigalaitienė, el. paštas: 74migle@gmail.com
Mokytojo padėjėja – Zita Petraitienė, el. paštas: z.pertaitiene@kelmesaukuras.lt

Grupių mokytojos:

  • Daina Paulauskienė (1a, 1b), 23 kab.

  • Irena Marcišauskienė (2a), 8 kab.

  • Miglė Grigalaitienė (2b), 32 kab.

  • Irena Gedvygienė (3a, 3b), 22 kab.

    Profesijos patarėja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – Ieva Siliūnė.

    Metodinės grupės

    Fundamenetaliųjų mokslų grupė (grupės vadovė Violeta Truncienė)
    Menų ir kūno kultūros (grupės vadovė Ingrida Makauskienė)
    Pradinio ugdymo (grupės vadovė Sonata Rimkuvienė)
    Specialiųjų pedagogų grupė (grupės vadovė Dalia Kančiauskienė)

    Mokiniai

    1–4 klasės (kuruojanti vadovė I. Siliūnė)
    5-10 klasės (kuruojantis vadovas V. Parnarauskas)

    Mokyklos taryba:

    Mokyklos tarybos pirmininkė – Inga Tamošauskienė.

    Mokyklos tarybos nariai:

    Mokytojai: Vida Katkauskienė, Lida Giržadienė, Sigutė Stonienė, Irena Marcišauskienė, Jurgita Leščauskienė.

    Mokiniai: Aina Ralytė (8b), Elinga Marcinkutė (6b), Eva Šarlauskaitė (9a), Vėjūnė Vasiliauskaitė(8a), Viktorija Bernotaitė (7b).

    Tėvai: Inga Tamošauskienė, Agnė Makauskienė, Simona Vaišvilienė, Asta Ramančiūnienė ir Roma Bielskienė.

    Mokinių taryba:

    Mokyklos mokinių prezidentė – Aina Ralytė.

    Mokyklos mokinių savivaldos nariai: Nojus Brokorius (5a), Arnas Jokimčius (5b), Augustas Mėlenis (6a), Elinga Marcinkutė (6b), Vilija Petruitytė (7a), Viktorija Bernotaitė (7b), Vėjūnė Vasiliauskaitė (8a), Arnas Šiuipys(8b), Eva Šarlauskaitė (9a), Gabrielė Valčiukaitė (10a).

    Mokyklos mokinių savivaldai vadovauja dir. pavaduotoja ugdymui Ieva Siliūnė.