Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Bendruomenė

Mokyklos kontaktai:

Adresas: J. Janonio g. 9, Kelmė, LT-86132. Įmonės kodas 190092348.

Tel./faks. +370 427 60 056.

El. paštas aukuromokykla@gmail.com

www.kelmesaukuras.lt

Mokyklos darbo laikas:

Diena Darbo laikas
Pirmadienis 7–16.15 val.
Antradienis 7–16.15 val.
Trečiadienis 7–16.15 val.
Ketvirtadienis 7–16.15 val.
Penktadienis 7–15.00 val.

Šeštadieniais ir sekmadieniais mokykla nedirba.

Valdymo schema:

Administracija

DirektorėAsta Zavadskienė (II vad. kategorija)

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vidimantas Parnarauskas (II vad. kategorija)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Siliūnė

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams – Laura Žukauskienė

Mokytojai:

Mokykloje dirba 30 mokytojų, iš jų:
metodininkų – 21
vyr. mokytojų – 9

Specialieji pedagogai:

Socialinė pedagogė (met.) – Dalia Kančiauskienė
Specialioji pedagogė (met.) – Liuda Bartkuvienė
Logopedė (met.) – Danutė Venckutė
Mokytoja-padėjėja – Ingrida Visockienė
Mokytoja-padėjėja – Daina Paulauskienė
Mokinio padėjėja – Miglė Grigalaitienė
Mokinio padėjėja – Vida Valauskienė

Pailgintos dienos grupės veikla:

Darbo laikas: pirmadienis – penktadienis nuo 12.00 val. iki 17.00 val.

Pailgintos grupės mokytoja – Irena Gedvygienė (1-4 kl., 23 kab.)
Pailgintos grupės mokytoja – Daina Paulauskienė(1-4 kl., 22 kab.)
Pailgintos grupės mokytoja – Vida Valauskienė (1-4 kl., 5 kab.)

Profesijos patarėja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – Ieva Siliūnė
(Darbo laikas: pirmadienis ir antradienis (14.15–17.15); trečiadienis ir ketvirtadienis(15.15–17.15).

Metodinės grupės:

Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų (grupės vadovė Aušra Vaitkevičienė)
Užsienio kalbų (grupės vadovė Ilona Janušauskienė)
Gamtos ir tiksliųjų mokslų (grupės vadovė Irina Kasparienė )
Menų ir kūno kultūros (grupės vadovė Ingrida Makauskienė)
Pradinio ugdymo (grupės vadovė Aldona Baškienė)
Specialiųjų pedagogų grupė (grupės vadovė Dalia Kančiauskienė)

Mokyklos metodinė taryba

Mokiniai:

1–4 klasės (kuruojanti vadovė I. Siliūnė)
5-10 klasės (kuruojantis vadovas V. Parnarauskas)

Mokyklos taryba:

Mokyklos tarybos pirmininkė – Edita Tamašauskienė.

Mokyklos tarybos nariai:

Mokytojai: Virginija Balabonienė, Aldona Baškienė, Vida Katkauskienė, Danutė Venckutė, Jovita Žakarienė.

Mokiniai: Alginija Mickūnaitė (8a), Viltė Nacaitė (8b), Milanta Sutkutė (7b), Ieva Jasėnaitė (7a), Justina Lečkauskaitė (9a).

Tėvai: Edita Tamašauskienė, Sandra Urbonienė, Donata Volbekienė, Simona Vaišvilienė ir Aurelija Mickūnienė.

Mokinių taryba:

Mokyklos mokinių prezidentė — Alginija Mickūnaitė

Mokyklos mokinių savivaldos nariai: Gabrielė Martutaitytė, Augustė Kazlauskaitė, Gustė Bredelytė, Monika Paulauskaitė, Ieva Jasėnaitė, Milanta Sutkutė, Alginija Mickūnaitė, Viltė Nacaitė, Justina Lečkauskaitė, Justė Beinorytė.

Mokyklos mokinių savivaldai vadovauja dir. pavaduotoja ugdymui Ieva Siliūnė.