Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Naujienos

Sausio 29 dieną Kelmės „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salėje vyko rajoninės Lietuvos olimpinio festivalio mokinių badmintono varžybos. Į varžybas susirinko trijų rajono mokyklų - „Aukuro“, J. Graičiūno, „Kražantės“- vaikinų ir merginų komandos. Treti metai iš eilės pirmąsias vietas iškovojo „Aukuro“ vidurinės mokyklos vaikinų ir merginų komandos. Vaikinų varžybose antri liko J. Graičiūno, treti „Kražantės“ pagrindinės mokyklos vaikinai. Merginų varžybose antros buvo „Kražantės“ pagrindinės mokyklos, trečios J. Graičiūno gimnazijos merginos. Kelmės ,,Aukuro“ vaikinų komandą atstovavo Linas Zavadskis (11a kl.), Paulius Ivanauskas (9a kl.), Deividas Dzenys (6b kl.); merginų – Evelina Šiušytė (9c kl.), Eimantė Samuilytė (10b kl.), Greta Palubinskytė (6c kl.).

Asmeninėse vaikinų varžybose I –ą vietą iškovojo Martynas Atkočaitis, II-ą Linas Zavadskis, III- ą Deividas Dzenys, dvejetų kategorijoje I-ą vietą iškovojo L. Zavadsko ir D. Dzenio pora finale įveikusi J. Graičiūno gimnazijos porą. Merginų varžybose I –ą vietą iškovojo Evelina Šiušytė, II-ą Eimantė Samuilytė, III –ą vietą Edvina Gusarovaitė (,,Kražantės“ pagrindinė mokykla), dvejetų kategorijoje I ą vietą iškovojo E. Samuilytės ir E. Šiušytės pora.

Finalinės Lietuvos olimpinio festivalio mokinių badmintono varžybos vyks kovo 27 dieną Tauragėje, kur Kelmės rajoną atstovaus mūsų mokyklos vaikinų ir merginų komandos.

O vasario 13 dieną Kelmėje vyko Lietuvos Olimpinio festivalio mokinių tinklinio tarpzoninės varžybos, kuriose dalyvavo Zonoje pirmąją vietą laimėję Kelmės „Aukuro“ vidurinės mokyklos tinklininkai. Į varžybas atvyko 5 mokyklos iš: Kelmės, Šiaulių, Palangos, Panevėžio ir Šilutės. Pirmoji ir antroji vietos garantavo patekimą į finalinį etapą. Kelmiškiai rezultatu 2-0 nugalėjo Šiaulių, Palangos, Panevėžio ir Šilutės tinklininkus bei užėmę pirmąją vietą tarpzonoje pateko į Lietuvos Mokinių Olimpinio Festivalio finalą, kuriame teks varžytis su Marijampolės, Šalčininkų bei Šiaulių mokyklomis. „Aukuro“ mokyklos gretose žaidė: G. Kerpė, L. Buivydas, R. Urbelis, M. Burneikis, I. Barauskas, K. Račas, A. Dambrauskas, A. Galkontas, M. Ralovėcas.