Gruodžio 3-iąją Lietuvoje minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kuria siekiama
supažindinti plačiąją visuomenę su neįgalių žmonių galimybėmis užsiimti kasdiene veikla ir jaustis visaverčiu visuomenės nariu. Gruodžio 2-6 d. mokykloje buvo vykdomos įvairios veiklos, skirtos šiai dienai paminėti. Mokiniai, kurie lanko logopedo ir specialiojo pedagogo pratybas, užsiėmimų metu rašė linkėjimus negalią turintiems žmonėms. 3a klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame prevenciniame kūrybiškumo projekte „Draugiškas meškutis“, skirtame įtraukiojo ugdymo metams paminėti. Visą savaitę 1-9 klasėse vyko klasės valandėlės tema „Aš ir Tu – tai Mes“, vaikai buvo supažindinti, kas yra negalia, kokios yra negalių rūšys pagal sutrikimo pobūdį, išgirdo įvairių žmonių, turinčių negalią, sėkmės istorijas. Švietimo pagalbos specialistai parengė stendą „Neįgaliųjų žmonių skiriamieji ženklai“. Jie nemato, negirdi ar nevaikšto, savotiškai mąsto, bet daugelis spinduliuoja optimizmu, siekia užsibrėžtų tikslų. /Švietimo pagalbos metodinė grupė/

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest