Balandžio 30 dieną vykęs „Atliekų kultūros“ egzaminas jau septintus metus iš eilės kvietė gyventojus pasitikrinti žinias. Rūšiavimas – tai ne tobulas žinojimas, o nuolatinis mokymasis. Šiemet egzaminą laikė daugiau kaip 17 tūkst. žmonių. Kaip ir įprasta, didžiausią aktyvumą demonstravo moksleiviai – jų egzamine dalyvavo beveik 15 tūkst. Prie iniciatyvos prisijungė kone 500 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos.
Aukuro pagrindinėje mokykloje aktyviausiai dalyvavo 3c, 8a, 8b 5a, 9a klasių mokiniai. Džiaugiamės mokinių ir mokytojų įsitraukimu ir pelnytais „Eksperto“, „Žinovo“ ir „Pažengusiojo“ diplomais. „Atliekų kultūros“ egzaminas – ne tik žinių patikrinimas, bet ir įkvėpimas gyventi dar tvariau!/ Biologijos mokytoja D.Butkuvienė/
