Jau penktus metus iš eilės „Aukuro“ pagrindinė mokykla dalyvavo Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame rajoniniame renginyje „Judėjimo ir šokio karštinė 2025“. Renginio tikslas – skatinti judrų ir aktyvų pedagogų bei mokinių gyvenimo būdą, suteikti vaikams judėjimo džiaugsmą, šokant bei praleidžiant laisvalaikį gryname ore. Šiais metais mokyklos buvo pakviestos sušokti organizatorių nurodytus šokius „Reivo šalis“, „Būti savimi“, „Aerobika“, „Šokti į eilę“. Tiek vaikai, tiek mokytojai patyrė teigiamų emocijų, ugdėsi bendruomeniškumą bei stiprino sveikatą. Juk, anot  vokiečių kūno kultūros treniruočių metodo (Pilates) kūrėjo, pradininko J.Pilates, „pokyčiai įvyksta per judesį, o judesys gydo“. Dėkojame mokiniams ir mokytojams, dalyvavusiems renginyje. /Sveikatos priežiūros specialistė R.Stonienė/

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest