„Lietuvos draudimas“ rugsėjį draudžia moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų kelyje ir kartu kviečia tėvus mokyti vaikus naujų įgūdžių

Kaip rodo Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenys, pernai per pirmus dvejus mokslo metų mėnesius Lietuvos keliuose buvo sužeista 120 vaikų, šį rugsėjį jau taip pat fiksuota skaudžių nelaimių. Kaip pasakoja sveikatos psichologai ir mokslininkai, didelę įtaką įpročių formavimuisi turi tėvai, suaugusieji, kurie supa vaiką, tad įgyjant naujus įgūdžius saugiai elgtis – suaugusiųjų vaidmuo itin svarbus. Anot jų, norint suformuoti naują įprotį, kaip antai laikytis saugaus eismo taisyklių, gali būti lengviau prijungus jį prie vieno iš senųjų įpročių. 

„Sukūrėme dviejų minučių trukmės dainelę, kurią vaikai yra kviečiami klausytis valantis dantis ryte ir vakare. Prijungėme naujo įpročio įgūdžių formavimą prie jau esamo įgūdžio – valyti dantis kiekvieną rytą ir vakarą. Tikimės, kad tai bus puiki priemonė ne tik rugsėjo mėnesį, bet ir visus metus kelti saugaus eismo klausimą namuose ir padės žaismingai mokytis svarbių dalykų.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest