Lapkričio 15 ir 17 dienomis 5-10 klasių 46 mokiniai už labai gerą mokymąsi, aktyvią veiklą, puikų elgesį buvo paskatinti ekskursijomis į Vilnių ir Kauną.

Lapkričio 15 d. kelionės į Vilnių dienos programa buvo intensyvi ir turininga. Mokiniai aplankė Trijų kryžių kalną, Gedimino pilį, Katedrą. Valstybės pažinimo centre dalyvavo edukaciniame užsiėmime, lankėsi LR seime. Visą ekskursiją vainikavo Europos komisijos atstovybėje surengtas protmūšis apie jaunimo galimybes Europos Sąjungoje. Mokiniai grįžo kupini naujų žinių, pavargę, bet laimingi. Dėkojame mokytojams Nijolei Šaltmerienei ir Svajūnui Rasickui už puikiai suorganizuotą kelionę.

O lapkričio 17 d. kita mokinių grupė lankėsi Kaune, kur dalyvavo trijuose edukaciniuose užsiėmimuose.  Kauno IX forte mokiniai susipažino su forto požemiais. Po Kauno senamiestį ir Laisvės alėją vaikščiojo lydimi miesto gidės. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje edukatorė supažindino su menininko kūryba, paveiksluose užkoduotais simboliais. Mokiniai kūrė laišką draugui slaptuoju šriftu, kurį sukūrė ir tarpusavyje susirašinėjo broliai Čiurlioniai. Išvyka buvo aktyvi, turininga ir įdomi. Už nuostabias patirtis dėkojame mokytojoms Mildai Jucevičienei ir Jovitai Žakarienei.
Už galimybę išvykti į abi keliones dėkojame mokyklos direktorei Astai Zavadskienei.
 

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest