Birželio 21 d. mokykloje vyko 5-10 klasių šventinė asamblėja, skirta 2023-2024 mokslo metų užbaigimui. Geriausi mokiniai šventėje apdovanoti garbės ir padėkos raštais. Už puikų mokymąsi garbės raštais bei piniginėmis premijomis apdovanotos šeštokė Smiltė Kalytytė, septintokės Justė Jurkutė ir Medeinė Pelenytė bei aštuntokė Ugnė Jagminaitė.

Savo parašu įrašą į Garbės knygą patvirtino net 7 mokiniai: dešimtokė Aistė Jasulaitytė ir aštuntokai Ugnė Jagminaitė, Agnė Averlingytė, Monika Visockaitė, Armantė Maziliauskytė, Ignas Koncevičius ir Arnas Jokimčius. Padėkas už reikšmingą pažangą gavo 47 mokiniai.

Šiais mokslo metais mokyklą baigė 13 dešimtokų, jiems mokyklos direktorė Asta Zavadskienė kartu su pavaduoju ugdymo reikalams Vidimantu Parnarausku įteikė Pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Visiems 54-iems aštuntokams įteikti Pagrindinio ugdymo pirmosios pakopos baigimo pažymėjimai. Dėkojame aštuntos klasės mokiniams už dovaną mokyklai: du medinius suolelius, kurie pastatyti mokyklos vidiniame kiemelyje, o dešimtokams už medelį, skirtą mokyklos sodui.
Linkime visiems gerų, saugių, smagių ir kūrybiškų vasaros atostogų. Lauksime sugrįžtant. 

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest