Sausio 13-ąją nuo ankstaus ryto mokyklos bendruomenę pasitiko vidinio kiemelio aukure uždegta „laisvės liepsna“ , daina „Laisvė“ ir stendinė medžiaga Mes Jums dėkingi už laisvę 35-ąjį kartą“. Per pirmą pamoką vyko pilietinė akcija „Pergalės šviesa“ – languose sužibo žvakelės, mokiniai ir mokytojai pasipuošė neužmirštuolių žiedais, pagerbė laisvės gynėjų atminimą tylos minute, per televiziją stebėjo pamoką „Pamoka laisvei“. Nuo antros pamokos mokiniai su mokytojais ir pavieniui ėjo prie aukuro „laisvės liepsnos“ į sniegą smeigė pačių padarytas neužmirštuoles, iš jų „augino“ neužmirštuolių „pievelę“. Šią dieną buvo vykdomos mokomųjų filmų, reportažų sausio 13-osios tema peržiūros, diskusijos, skaitomos eilės apie Lietuvą ir laisvę. Lietuvių kalbos mokytojos Virginija Balabonienė ir Aušra Vaitkevičienė organizavo gražiausio lietuviško žodžio rinkimus. Istorijos mokytoja Janina Každailienė vedė pilietiškumo pamokas „Laisvė iš kartos į kartą“, su 10 klasės mokiniais dalyvavo edukacijoje „Sausio 13-oji: mūsų istorija, mūsų atsakomybė“ Kelmės krašto muziejuje. Sausio 13-ąją visos mokyklos erdvės prisipildė rimtimi, pagarba ir dėkingumu laisvės gynėjams už auką, kurios dėka šiandien esame laisvi ir pasižadame visomis jėgomis toliau ginti Tėvynės laisvę.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest