Balandžio 17 d. Kauno sporto halėje vyko tarptautinis Kauno „Gaja“ taurė 2026 stalo teniso turnyras (buvo skaičiuojamas ETTU reitingas), kuriame dalyvavo 64 jaunieji stalo tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Švedijos ir Norvegijos. Šiame turnyre dalyvavo ir Matas Kušeliauskis, jis 6 susitikimus laimėjo, 4 – pralaimėjo ir užėmė 12 vietą (tarp lietuvių – 3 vieta).