Birželio 22 d. mokslo metus baigė 5-10 klasių mokiniai. Klasių valandėlėse auklėtiniai su klasės vadovais analizavo mokymosi pažangą, džiaugėsi puikiais ir labai gerais mokymosi ir lankomumo rezultatais, analizavo nesėkmes ir jų priežastis, aptarė bendravimą ir bendradarbiavimą, kėlė tikslus ateičiai, svarstė susitarimus dėl 2023/2024 mokslo metų.
Susirinkusius į aktų salę mokinius ir mokytojus su sėkminga mokslo metų pabaiga sveikino mokyklos direktorė Asta Zavadskienė ir pavaduotoja Ieva Siliūnė linkėdamos neprarasti motyvacijos, mokslą daryti madingu. Jos įteikė garbės ir padėkos raštus, diplomus, įvairias dovanas ne tik už puikų ar labai gerą mokymąsi, padarytą pažangą, lankomumą, aktyvią socialinę – pilietinę veiklą, bet ir pasiekimus sporto varžybose, puikų lankomumą, dalyvavimą įvairiuose projektuose, filmukų kūrime. Į Garbės knygą įrašytos dešimtokės Aina Ralytė ir Urtė Linkevičiūtė. Urtei, kuri mokslo metus baigė vien dešimtukais, įteiktas 50 eurų vertės dovanų kuponas. Tokios pat vertės kuponas rugsėjo 1–ąją bus įteiktas Arnui Jokimčiui. Jis septintą klasę baigė vien dešimtukais. Šiuo metu mokinys ruošiasi Europos čempionatui. Aštuntokams įteikti pagrindinio ugdymo pirmos dalies programos baigimo, o dešimtokams – pagrindinio ugdymo programos baigimo pasiekimų pažymėjimai. Ir aštuntokai, ir dešimtokai atsisveikino su mokykla tardami jausmingus žodžius, dovanodami dovanas, įteikdami gėlių ir atlikdami jautrią dainą. Smagu buvo žiūrėti dešimtokų sukurtą filmą apie mokyklos gyvenimą.
Šiandien inauguruota Mokyklos mokinių prezidentė Aistė Jasulaitytė, kuri šias pareigas pradės eiti kitais mokslo metais būdama dešimtokė. Padėkos žodį tarė trejus metus mokyklos prezidente buvusi dešimtokė Aina Ralytė. Skambant mokyklos himnui išnešta Lietuvos valstybės, mokyklos vėliava ir žibintas. Mokslo metai baigti. Visiems linkime turiningų, saugių
ir sveikų atostogų. /Mokytoja D.Ramanauskienė/