Gegužės 19 d. Užventyje vyko rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Aštuntokai:  Emilė  1000 m bėgime užėmė I – ą vietą,  o Grantas 100 m bėgime užėmė II – ą vietą.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest