Gegužės 19 d. Užventyje vyko rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Aštuntokai: Emilė 1000 m bėgime užėmė I – ą vietą, o Grantas 100 m bėgime užėmė II – ą vietą.
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.Gerai