Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos pradinukai kasmet aktyviai įsijungia į respublikinio rojekto „Olimpinis mėnuo“ veiklas. Šio projekto tikslas – pradinukų ugdymas fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos bei kokybiško poilsio temomis.
Projektas vyko visą spalio mėnesį.
Pirmosios savaitės tema – fizinis aktyvumas. Mokiniai nekantriai laukdavo ir noriai sportuodavo su superherojumi Ąžuolu, atidžiai žiūrėdavo video reportažus.
Antrąją  savaitę kalbėjome apie sveiką mitybą. Daugiau dėmesio skyrėme sveikatai palankių produktų populiarinimui klasėje, akcentavome, kaip svarbu gerti pakankamai vandens. Pertraukų metu vaikai užkandžiavo daržovių ir vaisų asorti.
Trečioji savaitė skirta emocinei sveikatai. Mokėmės atpažinti emocijas, kūrėme kasdienius ritualus, kurie padėtų reguliuoti emocijas ir kurtų gerą klasės mikroklimatą.
Ketvirtos savaitės tema – kokybiškas poilsis. Pamokų ir pertraukų metu projekto dalyviai mokėsi atsipalaidavimo technikų, diskutavo, dalijosi patirtimi apie  poilsį už mokyklos ribų.
Kiekviena savaitė buvo pilna įspūdžių, netikėtumų, aktyvios fizinės ir patirtinės veiklos. /Pradinių klasių mokytoja Lina Stasiulevičienė/o.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest