Gegužės 15 d. vyko 23-oji tradicinė Kelmės rajono mokyklų vokiečių kalbos šventė. Kelmės Algirdo Lipeikos meno mokyklos salėje susirinko gausus būrys dalyvių ir svečių. Šventėje buvo apibendrinti šių mokslo metų pasiekimai bei rezultatai. Kelmės „Aukuro“ pagrindinę mokyklą šventėje atstovavo 2- 3 klasių mokiniai, kurie parodė meninę programą, bei 6-8 klasių mokiniai. Šventės svečiai ir rėmėjai (Vokietijos ambasados atstovė ponia Asmann, Erfurto paramos fondo „Vaikai Lietuvoje“ atstovai Andreas Malur ir Jolanta Klement, Vilniaus Gėtės instituto kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja, Vokietijos ir Baltijos šalių draugijos bei Vilniaus Universiteto filologijos fakulteto atstovai) buvo maloniai nustebinti puikiu mūsų mažųjų muzikiniu numeriu ir labai gerai įvertino 6-8-ų klasių mokinių konferencijos pranešimus. Išskirtinio dėmesio sulaukė 6a klasės mokinės, kurios drąsiai pristatė temą apie savo gyvūnus. Šventės metu aštuoniems mūsų mokyklos mokiniams buvo įteikti tarptautinio vokiečių kalbos egzamino „Fit in Deutsch A1“ sertifikatai.
Pirmos, antros ir trečios vietos Garbės raštais buvo apdovanoti 6- 8 klasių mokiniai, kurie pasiekė aukščiausių rezultatų vokiečių kalbos testų konkursuose savo amžiaus grupėje. /Vokiečių kalbos mokytoja V.Truncienė/.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest